Varen er på fjernlager, leveringstiden er 4-6 hverdager. Mere info
Frakt 75,00 - Bring - Hentes på Posten.
Se alle alternativer
Bring - Hentes på Posten
75,00
Bring - Fleksibel hjemlevering - Levering til døren (om kvelden i større byer)
199,00
NOK
185,00
eksklusiv MVA 148,00
Totalt inkl. frakt
260,00
Denne funksjonen krever at man er logget inn. Opprett en bruker og liste systemet for å holde styr på fremtidige kjøp eller ønskelister. Opprett bruker Login
BWP1D300110 sort bånd i premium voks for termiske overføring sikrer profesjonell, problemfri utskrift av etiketter på din kompatible Brother etikettskriver. Med 300 meter per bånd krever dette båndet med høy kapasitet mindre utskifting, og sørger for stabil og pålitelig utskrift av etiketter.
Du kan forvente profesjonelle resultater med dette båndet i premium voks for termisk overføringsteknologi. BWP1D300110 båndet er produsert i henhold til strenge krav og er kompatibelt med spesifikke Brother etikettskrivere med termiske overføringsteknologi.
Ved å velge bånd i premium voks for termisk overføringsteknologi som er sertifisert av Brother International Europe, sørger du for at maskinen din fortsetter å fungere på sitt beste, og gir deg resultater som er krystallklare og designet for å vare.
Produktbeskrivelse
Brother Premium - skriverbånd (en pakke 12)
Produkttype
Skriverbånd
Pakket mengde
12 (spesifikasjonene er for enkeltartikler)
Utskriftsteknologi
Termisk voks
Båndstørrelse
110 mm x 300 m
Kompatibel med
Brother TD-4420TN, TD-4520TN
Generelt
Pakket mengde
12 (spesifikasjonene er for enkeltartikler)
Konsumvare
Konsumvaretype
Skriverbånd
Utskriftsteknologi
Termisk voks
Båndstørrelse
110 mm x 300 m
Informasjon om kompatibilitet
Kompatibel med
Brother TD-4420TN, TD-4520TN
Katalog-id
1127361
Produktet har følgende varenummer i vårt system:
EAN:
5014047600258
Hvorfor oplever jeg at den umiddelbart samme vare findes på forskellige varenumre?
Producenterne udgiver ofte den samme vare med forskellige varenumre, typisk handler det udelukkende om forskellige versioner af emballagen. Eksempelvis kan emballagen være målrettet forskellige lande.
Vi forsøger bedst muligt at samle varerne, men det kan opleves at den samme vare figurerer på forskellige varenumre i vores system.